Skip to main content
دسترسی سریع

پیست یخ

پاتیناژ به علت جذابیت ناشی از تلفیق ورزش و هنر، هر روز طرفداران بیشتری در میان کودکان، نوجوانان و جوانان پیدا می‌کند. علی‌رغم آنکه این ورزش جزو سرگرمی‌های مفرّح و هیجان‌انگیز است، تاکنون کمتر در ایران شاهد رونق آن بوده‌ایم که دلایل آن طبیعت کشور، دشواری طراحی و ساخت و ساز و دشواری تجهیز و نگهداری تجهیزات است.

پیست یخ «ایران‌مال» به عنوان نخستین مجموعه بهره‌مند از این مکان ورزشی مفرّح در ایران، با امکاناتی انحصاری، جذاب و ویژه، فضایی خاطره‌انگیز را به ارمغان خواهد آورد.

استادیوم اسکیت ایران‌مال در ضلع شرقی باغ ایرانی با مساحت حدود 4000 متر مربع در طبقه اول تجاری و مطابق با استانداردهای جهانی، فضایی برای جوانان ایرانی فراهم مینماید تا ضمن فراگیری این رشته‌ ورزشی جذاب به همراه دوستان و خانواده از آن لذت ببرند. کاربرد این مجموعه، پاتیناژ، کارتینگ و هاکی روی یخ خواهد بود. این مجموعه شامل پیست، جایگاه تماشاچیان، جایگاه VIP و فضاهای خدماتی و پشتیبانی است.

هدف از ایجاد این مجموعه ارتقای سطح کیفیت زندگی برای نسل امروز و آتی و ارائه خدمات ورزشی و تفریحی با فراهم نمودن امکانات مناسب است که نیازهای اقشار مختلف جامعه را تأمین خواهد کرد. این بخش با توجه به در نظر گرفتن فضای تماشاچیان امکان برگزاری مسابقات بین­ المللی را نیز دارد.