بانوان ایران و گلباران هند

به گزارش ایرنا، بانوان ملی‌پوش هاکی روی یخ کشورمان یکشنبه در اولین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا به مصاف تیم هند رفتند و توانستند این دیدار را با نتیجه ۱۷ بر یک پشت سر گذاشته و خط و نشانی برای رقبای با سابقه و آماده خود بکشند.

این دیدار در ست اول با نتیجه ۴بر یکبه نفع ایران، در ست دوم با نتیجه ۷ بر صفر به نفع ایران و در ست سوم با نتیجه ۶ بر صفر به نفع ایران به اتمام رسید. در نهایت تیم کشورمان با نتیجه ۱۷ بر یک هند را پشت سرگذاشت.

هند از جمله کشورهای با سابقه آسیا در این رشته است که از سال ۱۹۸۹ در رقابت‌های هاکی روی یخ شرکت دارد و این در حالیست که ایران فقط ۳ سال است با حمایت بخش خصوصی(ایران‌مال) در تمامی رده‌های سنی بانوان و مردان فعال شده است.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام نیا، دیبا فرزام نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی، آرزو ایزدی نمایندگان ایران را در این دوره از رقابت‌ها هستند.

فرزاد هوشیدری سرمربی و اعظم سنایی مربیگری این تیم را به عهده دارند.

ملی‌پوشان کشورمان دوشنبه ۱۱ اردیبهشت به مصاف کویت خواهند رفت و چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت با تیم ملی بانوان قرقیزستان روبرو خواهند شد.