به زودی؛ افتتاح ناحیه پستی ایران‌مال

برنا- محمد احمدی، معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست، به مناسبت روز جهانی پست در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار علمی و فناوری برنا، از خدمات جدید شرکت ملی پست از جمله راه‌اندازی ۱۴ خط پستی جدید و افتتاح ناحیه پستی مجموعه ایران‌مال خبر داد.

احمدی، درخصوص اهداف شرکت ملی پست در حال حاضرو روزهای آتی تشریح کرد: شرکت ملی پست در راستای توسعه و بهبود ارائه خدمات همواره چندین برنامه مهم را دنبال می‌کند که از جمله این برنامه‌ها بهینه‌سازی زیرساخت‌های عملیاتی است چرا که شرکت ملی پست یک شبکه ارتباطات فیزیکی محسوب می‌شود که حداقل ۳ جربان کالا، پول و اطلاعات را دربرمی‌گیرد، زیرا ترکیب این 3 جریان منجر به طراحی مجموعه‌ای از سرویس‌ها در شرکت ملی پست می‌شود.

وی افزود: یکی دیگر از اهداف ما، تاسیس ناوگان خودرویی جدید در سه سطح خودرویی سنگین، نیمه سنگین و سبک است و شرکت ملی پست در این راستا بیش از ۱۰۰ خودرو را برای ارائه خدمات بهتر افزایش داده است.

معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست عنوان کرد: خدمات پستی تایم دلیوری سرویس (TDS)، که در حال حاضر در 2 استان تهران و اصفهان راه‌اندازی شده است، تا با ارائه این سرویس زمان را مدیریت کند به این صورت پیش از آن که نامه‌رسان‌ وارد عملیات اجرایی شود؛ به افراد بازه زمانی مشخصی ارائه خواهد شد و می‌توان این نوید را داد تا پایان مهرماه سال جاری، این طرح در همه استان‌ها قابل اجرا خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه روزهای آتی شرکت ملی پست، افتتاح ناحیه پستی مجموعه ایران‌مال است، در این مجموعه موفق شدیم مساحت ۱۰۰۰ متر را برای ایجاد یک ناحیه پستی راه‌اندازی کنیم، یکی از اهداف ما از راه‌اندازی ناحیه پستی در ایران‌مال وجود تعداد زیادی کسب‌و‌کار است تا افراد بتوانند علاوه بر خرید و خدمات فیزیکی در محل از طریق خدماتی پستی، به صورت مجازی هم خرید کنند.