بازدید نماینده سازمان جهانی بهداشت از روند واکسیناسیون در ایران‌مال

نماینده سازمان جهانی بهداشت (WHO) در جمهوری اسلامی ایران از روند واکسیناسیون در بزرگ‌ترین مرکز تزریق واکسن کرونا در ایران‌مال بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بازار بزرگ ایران، دکتر جعفر حسین در این بازدید که رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران هم حضور داشتند، امکانات، نظم و آرامش در مراحل پذیرش و تزریق واکسن کرونا در ایران‌مال را ستود و حضور بخش خصوصی ایران درروند واکسیناسیون را کارگشا خواند.

 

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران مبارزه با کرونا را مسئولیت همه جوامع و دولت‌ها خواند و گفت: بخش خصوصی همان‌طور که در ایران‌مال دیده می‌شود برای موفقیت در این زمینه سهم عمده‌ای دارد.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران همچنین برای همیاری با حرکت سراسری واکسیناسیون در کشورمان به‌طور نمادین به یکی از مراجعان ایران‌مال واکسن تزریق کرد.

دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران هم از روند کاهشی نسبی در میزان ابتلا و بستری کرونا در تهران خبر داد و گفت: واکسیناسیون در ایران‌مال موردتوجه مجامع بین‌المللی قرارگرفته است.

دکتر محمدمهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت هم در حاشیه این بازدید از تأثیر بسیار مثبت واکسن مشترک ایران و کوبا در مراحل بالینی خبر داد و گفت این واکسن تا پایان شهریور به تولید انبوه خواهد رسید.