قهرمانان دارت در ایران مال

باغ ماهان در ایران مال روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۰ میزبان برگزاری مسابقات قهرمانی دارت بود.

به گزارش روابط عمومی ایران‌مال، دومین دوره مسابقات قهرمانی مجموعه حرفه‌ای دارت پیشرو ایرانیان با حضور ۷۱ ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد. این مسابقات در سه بخش آقایان، خانم‌ها و دانشجویی در طی دو روز با میزبانی شایسته ایران‌مال انجام شد و قهرمانان خود را شناخت.

 ملیحه رجبی قهرمان با سابقه کشورمان از تهران در پایان روز اول مسابقات، در بخش خانم‌ها، موفق به دریافت نشان اول مسابقات شد و در روز دوم که ویژه آقایان بود علیرضا ایزدی از اصفهان عنوان قهرمانی را بدست آورد. مژگان رحمانی ملی پوش دارت کشور نیز که سابقه قهرمانی در مسابقات جهانی را در کارنامه ورزشی خود دارد در بخش دانشجویی به مقام اول این مسابقات رسید.

عباس ناطق نوری دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزشی ایران در دو روز برپایی مسابقات، در ایران مال حضور یافت و از نزدیک شاهد برپایی این مسابقات بود.

مدیرعامل مجموعه حرفه‌ای دارت پیشرو ایرانیان در گفتگو با خبرنگار ما با قدردانی از میزبانی ایران مال گفت: کیفیت بالا برگزاری، موجب شد بخش آسیایی مسابقات دارت در کشور مالزی، پیشنهاد مسابقات بین‌المللی دارت در ایران‌مال را ارائه کند که در حال بررسی این پیشنهاد هستیم و در صورت موافقت، مجموعه ایران مال شاهد برگزاری مسابقات بین المللی و آسیایی خواهد بود.